neděle 27. května 2012

Ikonky a další bezvýznamné patlanice

Dostala jsem náladu, zas si tu trošku zaspamovat svou tvorbou. Poslední doba je však na nějaká umělecká veledíla chudá a má kreativita jde ke dnu.

První co bych sem hodila je zvíře, kterén v původním úmyslu mělo být králíčkem. Po dokončení jsem k tomu však dostala komentáře typu "To je ale hnusný medvěd" nebo "Co to je? krokodýl? " taže to co je to vlastně za zvíře nechám na vaší fantazii. Je to opět řídká tempera nanášená ve vrstvách s drobným zásahem pastelek na formátu málo×ještě míň (obrázek má velikost zhruba běžné karty) a až budu mít čas a náladu zajít si na poštu, poputuje za jednou kreslířkou do Nizozemska.

No a dalším veledílem je něco co původně ani vzniknout nemělo. Chtěla sem si nakreslit novou referenci ke svému OC (original character) dračici Slaye. Nějak se to zvrtlo a z obrázku co měl být pouhou neviditelnou skicou v pozadí sem si udělala ikonku no a samozřejmně se mi museli ozvat další co ikonky pak chtěli taky, tož vznikly tři speleodračí hlavičky. Tu svojí bohužel nemám v digitální podobě, ale můžete jí vidět vlevo ve sloupku "o autorce"


No a nakonec jeden absolutně failoidní pokus o digitální tvorbu. Mám nějaké nevyvážené barvy na počítači, kde sem to dělala a je zajímavý že ty barvy vypadají na každým počítači úplně jinak. Mně to teda přijde dost vyblitý, když se na to dívám zpětně... Moc to nezvětšujte, moc to nezkoumejte je to půlhodinová rychlovka co má obří spoustu nedostatků.

Žádné komentáře:

Okomentovat